вівторок, 19 грудня 2017 р.

Мої вітання всім, хто відвідав сторінку блогу!

Нагадування!
Завтра  першим уроком буде читання. Не забудьте взяти читанку та зошит! Принести книжки, які прочитали та обміняти на інші.
День святого Миколая  священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Будьте щасливі, зі святом!
Для всіх дітей, які поводилися в цьому році добре, святий Миколай приготував гостинці. Він знає, хто був слухняним і радував своїх батьків, і знає, хто який подарунок заслужив. Нехай вранці у вас під подушкою будуть тільки приємні сюрпризи!
Від хати до хати біленьким сніжком
Ходить Святий Миколай із мішком,
Приносить дарунки на втіху,
Радості море і щирого сміху!

Хай осінить своєю любов'ю,
Мудрості дасть, і сили, й здоров'я,
Ласкою серденько хай зігріває
І усі мрії заповітні здійсняє!


На святі Святого Миколая Нагадування!
Не забудьте принести зошит з розвитку мовлення!

Проба пера


З 22 січня по 26 січня 2018 року відбудеться І (міський) етап обласного літературного конкурсу “Проба пера” на базі Центру естетичного виховання.
Конкурс проводиться у номінаціях: «Поезія», «Проза», «Гумор», «Пісня».
 Учасниками подаються власні поетичні, прозові та гумористичні твори різної тематики на вибір автора (3-5 творів у друкованому та електронному варіантах від кожного автора, написані українською мовою). Кожен твір подається на окремому аркуші паперу. 
Твори подаються до 16 січня 2018 року педагогу-організатору Полятикіній О.В.

Для допитливих школяриків! 
Наближається свято Святого Миколая. Щоб більше дізнатися про це свято запрошую вас на сторінку "Для учнів".
Готуємось до уроків природознавства!
Любі природолюбчики! Триває робота над  проектом "Ми - гноми економи! "На сторінці "Природа - наш дім" є багато корисної інформації та навчальні фільми до нашого проекту. Пропоную вам ознайомитися з нею, передивитися фільми та опрацювати. Цікавинкою нашого проекту буде створення ілюстрованої книги повчальних казок (ваші творчі роботи)  на тему" «Як гном Енергоеконом готував свою оселю до лютої зими». Дуже хочеться почути від вас створені вами казки. Бажаю творчості та натхнення!