Фотовернісаж 4 клас

 
Створюємо календарі!
 
 


Вивчаємо математику!
Участь учнів школи у святковому концерті ,,Іде коляда, до нас загляда'' у ЦЕВ ''Юність''.

За підсумками 2018 р. кращим читачем шкільної бібліотеки ШСШ І ст.N13 став учень 4-В класу Лук'янов Єгор (класу керівник Онищенко С.С.) Вітаємо переможця.Новий 2019 рік
 


Підходять Новорічні свята! 


Благодійна акція “Книжка, іграшка – для дітей”.Шкільні будні


30. 11. 2018 року у нас відбулася зустріч - обговорення "Ні агресії та насильству!" Учні не тільки дізналися багато корисного і повчального, а й показали своє вміння працювати в групах, попрощалися з образами, простили тих, хто їх колись образив, сплели павутинку приємних побажань один одному. Дякуємо нашій Ользі Віталіївні за цікаво і корисно проведений час.
16 листопада — Міжнародний день толерантності (терпимості).
У 4 - В класі пройшла година психолога "Толерантне спілкування", на якому діти пригадали, що означає бути толерантною людиною, як формувати толерантність; висловили свої думки, обговорили життєві ситуації, показали свої вміння працювати в групі; створили серце класу. Велика подяка нашій Єлладі Володимирівні за пізнавальне, цікаве заняття та позитивні емоції.

 Беремо участь в конкурсах!Участь у природничій грі "Геліантус"

15.11.2018
Посвята першокласників у шкільну організацію"Паросток" 
На уроці образотворчого мистецтва Тиждень української мови! (05 - 09.11.2018)


Любі діти! Почався тиждень української мови!
 Наступний день  - День наголосу! Знайдіть у словнику слова, які мають подвійний наголос та напишіть на осінніх різнокольорових паперових    Проявіть свою творчість, креативність та старання!
Хмара словникових слів!
Так ми працювали! 


 


Тема дня - НАГОЛОС 5 - й день - написання диктанту
Робота з орфографічними словникамиГодина психолога

  
31.10.2018 
Цікаво та повчально пройшов тематичний день "Яблуко" у нашому класі. Ми пригадали цікаві факти з минулого STEM - проекту " Яблуко" і дізналися багато нових цікавинок. Досліджували яблуко в різних сферах знань: зважували, подивилися чи тоне воно у воді, дізналися скільки соку можна отримати з 1 кг яблук, розв"язували задачі, пов"язані з яблуком, добирали прикметники до іменника яблуко, сладали казки, загадки, вірші про яблуко. Створили свої особисті яблука , використовуючи різні техніки. Працювали творчо та завзято!


10.10.2018 року  учні нашої школи Дудка Валерія (4-А), Колотуша Ольга та Слободянюк Дарія (4-В) взяли участь у міському творчому конкурсі “Дари Поліської землі”, який відбувся на базі Станції юних натуралістів. Дівчатка представили композицію “У лісочку, на горбочку” та отримали грамоту за активну участь у конкурсі. Дякуємо за підготовку та підтримку педагогу - організатору Полятикіній О. В. та батькам, які також допомагали втілити свої ідеї.
День вчителя


Працюємо над проектом "Планети Сонячної системи"

 

 


Щорічно 1 жовтня з 1991 року відповідно до рішення Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, відзначається Міжнародний день людей поважного віку.
У нашій країні це свято зветься Днем літньої людини .
День літньої людини – свято чисте і світле, свято наших батьків, бабусь і дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність.

Шкільне життя Умілі ручки не бояться роботи!Олімпійський тиждень у школі!
Цікаво та повчально пройшов Олімпійський урок у 4 - В класі. Велика подяка тренеру секції карате Кучеру Ігорю Вікторовичу за цікаву та захоплюючу розповідь про Олімпійські ігри. Діти з задоволенням ознайомилися з бойовим мистецтвом карате та виявили бажання займатися цим видом спорту.


 

 

  


 
 

 

  

 

 


Вивчаємо математику!Свято 1 вересня 2018 -2019 н. р.