Фотовернісаж 4 клас


Вишиванка - символ України,

Дзеркало народної душі!

Участь у конкурсах
Йде Великдень!
  Вітаємо з перемогою у міському конкурсі малюнків ''Лісівники плекають ліс''нашу ученицю  Слободянюк Дарію  за зайняте І місце, роботу якої направлено на участь в обласному етапі. 
Молодець! Бажаємо творчих успіхів і подальших перемог!

Пишаємося тобою, сонечко!10 квітня учні ШСШ 13 долучилися до світу мистецтва англійською мовою, відвідавши виставку сучасних українських художників у міському Арт-центрі.

Екскурсія до бібліотеки ім. Горького
Участь у шкільному квесті "Рідна Сумщина" . Отримали задоволення та збагатилися новими знаннями про свій рідний край.STEM -урок "Мешканці Чорного та Азовського морів " з використанням LEGO

 Переможці обласного літературного конкурсу "Проба пера"Міжнародник математичний конкурс "Кенгуру"
2019


 Весна прийшла...
Дякую своїм школярикам та уважним батькам за допомогу!


ІНТЕРАКТИВНА ГРА-ПОДОРОЖ «ХОРОШІ І ПОГАНІ ЗВИЧКИ» у 4 - А та 4 - В класах ШСШ №13
Звичка – це особливість людини звикати до якихось дій або відчуттів. На святі школярики з’ясували, що погані звички з’являються від невміння людини стримати себе і несуть людині бідність і хвороби.Прослухали міні-лекцію «У рабстві у шкідливих звичок»і зустрілися з казковими героями з туристичного агенства «Темне царство» - Чахликом Невмирущим і Бабою-Ягою. Здійснили подорож до Царства хороших звичок, створили рекламу міст цієї країни та презентували її перед своїми товаришами. Було весело та цікаво!
Переможці та учасники Міжнародного
 природничого конкурсу "Колосок"  2018- 2019 н. р. І тур


Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності!
2019
Участь в олімпіаді "Безпечний інтернет"


Участь у фестивалі інноваційних уроків.
22.02.2019 
Інноваційний урок з природознавства "Особливості природи Австралії. Зображення фігури тварин на площині."

Створюємо календарі!
Вивчаємо математику!Участь учнів школи у святковому концерті ,,Іде коляда, до нас загляда'' у ЦЕВ ''Юність''.

За підсумками 2018 р. кращим читачем шкільної бібліотеки ШСШ І ст.N13 став учень 4-В класу Лук'янов Єгор (класу керівник Онищенко С.С.) Вітаємо переможця.Новий 2019 рік
 


Підходять Новорічні свята! 


Благодійна акція “Книжка, іграшка – для дітей”.Шкільні будні


30. 11. 2018 року у нас відбулася зустріч - обговорення "Ні агресії та насильству!" Учні не тільки дізналися багато корисного і повчального, а й показали своє вміння працювати в групах, попрощалися з образами, простили тих, хто їх колись образив, сплели павутинку приємних побажань один одному. Дякуємо нашій Ользі Віталіївні за цікаво і корисно проведений час.
16 листопада — Міжнародний день толерантності (терпимості).
У 4 - В класі пройшла година психолога "Толерантне спілкування", на якому діти пригадали, що означає бути толерантною людиною, як формувати толерантність; висловили свої думки, обговорили життєві ситуації, показали свої вміння працювати в групі; створили серце класу. Велика подяка нашій Єлладі Володимирівні за пізнавальне, цікаве заняття та позитивні емоції.

 Беремо участь в конкурсах!Участь у природничій грі "Геліантус"

15.11.2018
Посвята першокласників у шкільну організацію"Паросток" 
На уроці образотворчого мистецтва Тиждень української мови! (05 - 09.11.2018)


Любі діти! Почався тиждень української мови!
 Наступний день  - День наголосу! Знайдіть у словнику слова, які мають подвійний наголос та напишіть на осінніх різнокольорових паперових    Проявіть свою творчість, креативність та старання!
Хмара словникових слів!
Так ми працювали! 


 


Тема дня - НАГОЛОС 5 - й день - написання диктанту
Робота з орфографічними словникамиГодина психолога

  
31.10.2018 
Цікаво та повчально пройшов тематичний день "Яблуко" у нашому класі. Ми пригадали цікаві факти з минулого STEM - проекту " Яблуко" і дізналися багато нових цікавинок. Досліджували яблуко в різних сферах знань: зважували, подивилися чи тоне воно у воді, дізналися скільки соку можна отримати з 1 кг яблук, розв"язували задачі, пов"язані з яблуком, добирали прикметники до іменника яблуко, сладали казки, загадки, вірші про яблуко. Створили свої особисті яблука , використовуючи різні техніки. Працювали творчо та завзято!


10.10.2018 року  учні нашої школи Дудка Валерія (4-А), Колотуша Ольга та Слободянюк Дарія (4-В) взяли участь у міському творчому конкурсі “Дари Поліської землі”, який відбувся на базі Станції юних натуралістів. Дівчатка представили композицію “У лісочку, на горбочку” та отримали грамоту за активну участь у конкурсі. Дякуємо за підготовку та підтримку педагогу - організатору Полятикіній О. В. та батькам, які також допомагали втілити свої ідеї.
День вчителя


Працюємо над проектом "Планети Сонячної системи"

 

 


Щорічно 1 жовтня з 1991 року відповідно до рішення Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, відзначається Міжнародний день людей поважного віку.
У нашій країні це свято зветься Днем літньої людини .
День літньої людини – свято чисте і світле, свято наших батьків, бабусь і дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність.

Шкільне життя Умілі ручки не бояться роботи!Олімпійський тиждень у школі!
Цікаво та повчально пройшов Олімпійський урок у 4 - В класі. Велика подяка тренеру секції карате Кучеру Ігорю Вікторовичу за цікаву та захоплюючу розповідь про Олімпійські ігри. Діти з задоволенням ознайомилися з бойовим мистецтвом карате та виявили бажання займатися цим видом спорту.


 

 

  


 
 

 

  

 

 


Вивчаємо математику!Свято 1 вересня 2018 -2019 н. р.