Фотовернісаж 3 клас

Участь у конкурсі "Різдвяний віночок" 2017 -2018 н. р.


05.01.2018 о 10-00 в  школі працювала майстерня"Hand Made", в ній усі бажаючі змогли навчитися створювати цікаві речі своїми руками.
Спортивний квест "Крок у здоров"я"
27.12.2017


Свято Нового року  

 


 


 

  

 

 

 


 

 
 
  

 
 

 

 
 На святі Святого Миколая


ІІІ тур "Міксіке" 

Участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру" 2017 рік І тур
Свято "Людина починається з добра"
2017 рікШкільний конкурс"Яскраві зірки"
01 грудня 2017 року в школі відбувся фестиваль талантів “Яскраві зірки”. Учні 1-4 класів в різних жанрах показали свій талант. Яскраві номери, гучні оплески, захоплені глядачі та незабутні емоції.

  
  


Участь у Всеукраїнському природничому інтерактивному конкурсі "Колосок"Кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе !
Конкурс талантів 2017 рік


 Конкурс "Юні пожежники"
Наша газета "Безпека у побуті", яку підготували наші дівчата 

Цікаво і захоплююче відбувся конкурс "Юні пожежники" між хлопчиками 3-х класів, який провела педагог-організатор Полятикіна О.В. Учні показали свої знання з пожежної безпеки, позмагалися у швидкості, спритності та кмітливості. За підсумками змагань перемогла команда "Вогники" (3-А клас, класовод Карпенко Т.С.)."Вогнеборці" (3-Б клас, класовод Чернишова Н.Г.) та "Рятівники" (3-В клас, класовод Онищенко С.С.) у чесній боротьбі розділили між собою ІІ місце. Дякую всім учасникам конкурсу та бажаємо подальших успіхів та перемог!

Осінь - це щось неймовірно захопливе, красиве і незвичайне. Ще кілька миттєвостей - і осінній сніг вкиватиме багряне листя, що не встигло облетіти. Саме цієї пори року можна побачити всю веселку кольорів - від пекучо-багряного до морозного білого. Цей час наступає раптово і неймовірно швидко минає.
16.11.2017 учні нашого класу відвідали виставку "Осінні барви". Це свято краси і творчості наповнило буденність кожного теплом, палітрою, формами, різноманітністю зображуваного, любов’ю до рідного навколишнього світу і прагненням творити картину добра.
Акція милосердя
(листопад, 2017)На уроці природознавства
Вивчаємо корисні копалини!
Класна година 
Правовий конкурс "Подорож країною прав та обов"язків"

День вчителя!
Святкова лінійка
с. Дубрівка. Кінно - спортивний клуб "Шостка"Враження від екскурсії
Урок - квест в рамках Олімпійського тижняНа уроці української мови

Природолюбчики
Умілі ручки
Працюємо з пластиліном


 На уроці математики
Повторюємо пройдений матеріал

Перший дзвоник 2017 - 2018 н. р.


Останній дзвоник
2016 - 2017 н. рік
 

Пришкільний табір - літо, 2017 рікМій улюблений казковий геройЕкскурсія до школи мистецтв Екскурсія до клініки дружньої до молоді

Спортивні змагання